Baş Denetçilik Eğitimleri


tadalafil generico quando

tadalafil

how does an abortion work

teen abortions go

idrossiclorochina occhio

go plaquenil 200 click

idrossiclorochina occhio

go plaquenil 200 click

idrossiclorochina occhio

go plaquenil 200 click

idrossiclorochina occhio

go plaquenil 200 click

  ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi

TS EN ISO IEC 17024 standardına göre, IRCA onaylı, ilgili yönetim sistemine göre denetçi ve başdenetçi eğitimi ve belgelendirmesi yapmaktadır. Uluslararası ve ulusal arenada tanınan yetkin eğitmenler tarafından verilen 40 saatlik eğitimin ardından, bağımsız ve tarafsız yapılan sınavdan sonra değerlendirmeler yapılmakta ve başarı sonucuna göre IRCA onaylı olarak belgelendirilmektedir.

NEDEN ISO 9001:2008 BAŞ TETKİKÇİ EĞİTİMİ?
Baş Tetkikçi Eğitimi, içerik ve sertifikasyon açısından IRCA tarafından onaylı ve kayıtlı bir eğitim olup, dünyadaki belli başlı akreditasyon ve sertifikasyon kuruluşları tarafından kabul edilmektedir.


 
  ISO 14001 Baş Denetçi Eğitimi

ISO 14001 Baş Denetçi Eğitimi'nde katılımcılara kuruluşlarında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’nin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmek.


 
  TS 18001 OHSAS Baş Denetçi Eğitimi

TS 18001 OHSAS Baş Denetçi Eğitimi'nde katılımcılara kuruluşlarında TS 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’nin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmek.