Satış ve Pazarlama Eğitimi


having an abortion

houston abortion clinics redirect

amitriptyline dosage

amitriptyline 10mg

tadalafil

tadalafil generico quando click here

 

Yeni dünya sisteminde dört bir yanımızı şekillendiren ve birbirleriyle yakın ilişkili iki kelime var: Pazarlama ve Satış.

 

Programın Hedefi:

Daralan pazarlar ve artan rekabet, satış temsilcilerinin öneminin giderek artmasına sebep olmaktadır. Bu eğitimle, satış elemanı olmak isteyen ve halen satış mesleğini icra eden kişilerin kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, müşterilerini tanıma ve analiz etmeleri, müşterilerinde güven yaratmaları, müşterilerini anlama ve ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri ve müşterilerini satın alma eylemine nasıl yönlendirmeleri gerektiğinin kilit noktalarının neler olduğu sunulmaktadır. Teorik bilginin gerçeklerle desteklendiği, bilginin beceriye dönüşmesine katkı sağlanması temel amacı oluşturmaktadır.

 

Eğitimin Genel Özellikleri:

 

Platform Akademi’nin sunduğu Pazarlama Satış eğitimleri, katılımcılarımızın, satış ve iletişim becerilerini ve danışmanlık becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Benzer şekilde, katılımcılarımızın başarılı ilişki yönetimi yürütebilmeleri adına tüm pratik bilgiler eğitim kapsamında verilmektedir. İyi bir imaj yaratma konusunda profesyonel yardım alan pazarlama-satış çalışanları, yükselen özgüvenleriyle birlikte, sahip oldukları bilgileri beceriye, becerilerini ise başarıya dönüştürebileceklerdir.

 

Kimler Katılabilir:

 

Satış temsilcisi olmak isteyenler,

Halen satış mesleğini icra eden çalışanlar,

Satış konusunda bilgi edinmek isteyen firma sahipleri