Periyodik Kontrol Fenni Muayene Hizmetleri


Kompresör Muayenesi, vinç Muayenesi , Asansör Muayenesi, Transpalet Muayenesi , Forklift Muayenesi , Kazan Muayenesi , Elektriksel Topraklama Hattı Ölçümü, Paratoner Ölçümü ve Raporlaması gibi birçok konuda Periyodik Kontrol ve Fenni Muayene Mühendislik hizmetlerini Kadırma Araçları Muayenesi, Basınçlı Kaplar Muayenesi ve yine Elektriksel hatlar üzerinde de Topraklama Ölçüm , Paratoner hatları ölçümü için sunmaktayız.
  Kaldırma Ekipmanları Ve Basınçlı Kaplar

PERİYODİK KONTROLLER

Periyodik kontrol iş yerlerinizde kullanılmakta olan makina, tesisat ve ortamın insan sağlığına ve güvenliğine zarar vermemesi için yapılan kontrollerdir. Örneğin; basınçlı kapların, kazanların, kaldırma araçlarının vb. periyodik kontrolü, toz, gürültü, aydınlatma, topraklama, vb. gibi ortam ölçümleri. Periyodik kontrol iş yerlerindeki kazaların önüne geçmek için yapılır. Periyodik kontrol ve ortam ölçüm süreleri tüzük ve yönetmeliklerle belirlenmiştir ve değişkenlikler gösterir.

Çalışma alanlarında kullanılmakta olan ekipmanların çalışan sağlık ve güvenliğine zarar vermemesi için belirli aralıklarla kontrol edilmesi zorunludur. Ekipmanların periyodik kontrolü ile yol açabileceği riskler en aza indirgenmelidir.

Kaldırma ve İletme Makinaları

·         Vinç (Gezer Köprülü Vinç, Portal Vinç, Döner Kollu Vinç, Kule Vinç)

·         Mobil Vinç

·         Caraskal

·         Forklift

·         Araç Kaldırma Lifti

·         Transpalet

Basınçlı kaplar

·         Kompresör ve Hava Tankları