Hizmetlerimiz

  Belgelendirme Hizmetleri

"ISO 9001 Belgesi, ISO 14001 Belgesi, ISO 22000 Belgesi, TS ISO 18001 OHSAS Belgesi" gibi Yönetim Sistemi Belgelendirmeleri, "CE Belgesi, Gost-R Belgesi, Ukr Sepro Belgesi, Saso Belgesi gibi birçok konuda Belgelendirme hizmeti sunmaktayız. Belgelendirme hizmetimiz danışmanlık - aracılık veya temsilcisi olduğumuz firma adına yapılacak denetimler şeklinde olabilir.


 
  Eğitim Hizmeti

Yönetim sistemleriyle ilgili temel-dokümantasyon ve iç tetkik eğitimleriyle birlikte baş denetçilik eğitimlerini ve İşletmelerin ihtiyaç duydukları diğer teknik konulardaki eğitimleri konularında uzman eğitmenlerimizle sunmaktayız.


 
  İş Güvenliği Hizmetleri

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ NEDİR ?

İş sağlığı ve güvenliği; işin yapılması sırasında iş yerindeki fiziki çevre şartları sebebiyle işçilerin maruz kaldıkları sağlık sorunları ve mesleki risklerin ortadan kalıdırılması veya azaltılmasıyla ilgilenen bilim dalıdır.

 


 
  Periyodik Kontrol Fenni Muayene Hizmetleri

Kompresör Muayenesi, vinç Muayenesi , Asansör Muayenesi, Transpalet Muayenesi , Forklift Muayenesi , Kazan Muayenesi , Elektriksel Topraklama Hattı Ölçümü, Paratoner Ölçümü ve Raporlaması gibi birçok konuda Periyodik Kontrol ve Fenni Muayene Mühendislik hizmetlerini Kadırma Araçları Muayenesi, Basınçlı Kaplar Muayenesi ve yine Elektriksel hatlar üzerinde de Topraklama Ölçüm , Paratoner hatları ölçümü için sunmaktayız.


 
  Ölçme Hizmetlerimiz

Emisyon Ölçümü, Gürültü Ölçümü, İmisyon Ölçümü ve Aydınlatma Ölçümü şirketimizde ilgilis standart ve yönetmeliklere göre, gerekli alet ve teknik cihazlar ile gerçekleştirilmektedir.


 
  Denetim - Gözetim Hizmetlerimiz

Firmamız; Uluslararası Gözetim, Tedarikçi Denetimi, Proses Denetimi ve Belgelendirme Denetimleri konusudan denetim hizmetleri sunmaktadır.


 
  Test Hizmetleri – Ürün Test

CE Belgelendirmesi noktasında Alçak Gerilim Yönetmeliği-EN 60335-1, -EN 60598-1, -EN 61010-1, -EN 60034-1, -EN 60601-1 ve Makine Emniyet Yönetmeliği -EN 60204-1 (TS 10316) testleri, Rosh ve Reach Test hizmetleri, MSDS Kartları konusunda uzman mühendisler tarafından şirketimiz bünyesinde sağlanmaktadır.


 
  Survey Uluslararası Gözetim

Survey gözetim hizmetlerini şirketimiz, malların/ürünlerin ithalat yada ihracatı öncesi; kalite, miktar, yükleme boşaltma şartları, test, uygulamaları açısından gerçekleştirmektedir.


 
  Sağlık Bakanlığı İşlemleri

·-İLAÇ VE ECZACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Alınması

·-BARKOD ALIMI ·Ürün Kaydı

·İhracat Sertifikası ·Kozmetik Bildirimleri

·Kozmetik Ürün Bilgi Dosyas

·Uzem bildirimi

 


 
  Esma Belgesi

 

ESMA CONFORMITY CERTIFICATE (ESMA UYGUNLUK BELGESİ )

Esma Belgesi Nedir?

Esma belgesi BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ tarafından ihracat için istenen uygunluk belgesidir.

ESMA gıda ürünleri, inşaat ve yapı malzemeleri ürünleri, elektrikli ve elektronik ürünler, kimyasal ve plastik ürünler, mekanik ürünler, petrol ürünleri ve madeni yağ ve metroloji ve bilgi teknolojisi alanlarını kapsamaktadır.

ESMA Emirates Uygunluk Değerlendirme Programı (ECAS) ve Emirates Kalite işareti (EQM) uygulamaktadır. Bu program kapsamında, yerli ve ithal ürünlerin Ulusal Standartlar karşı uyum için doğrulanır.

Esma belgesi için istenilen evraklar,

·         Konşimento

·         Proforma fatura, Çeki listesi

·         Ürün kalite belgeleri ve tesr raporları

·         Firma lokasyonunda ürün denetimi

Esma belgesi hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için irtibata geçiniz.

Çiğdem Reis

0216 517 59 04

cigdem@ezharkurumsal.com